606 810 420

Zedník

Nabízíme kompletní zednické práce od zakládání staveb až po náročné přestavby bytů a domů. Zajistíme jakékoliv zednické práce i drobné opravy a to včetně bourání zdiva, vyzdívání příček a veškerých zdí v budovách. Provádíme kompletní rekonstrukce bytů i domů, opravy obkladů a dlažeb v koupelnách, WC, chodbách i kuchyních. Nebojíme se ani náročnějších rekonstrukcí bytových jáder.

Vykonáváme nejen stavební práce, ale i vše, co se stavbou souvisí, tedy stavby lešení, opravy drobné i větší a to včetně malování.

Zednické práce provádíme dle předchozí cenové nabídky a vždy po dohodě s Vámi. Primárně se zaměřujeme na Liberecký kraj (není to však podmínkou). Opravíme nebo vybudujeme byt pro Vás, rodinný dům či sídlo firmy.

Zabýváme se také venkovními nátěry fasád a podobnými činnostmi. Umíme si poradit i se zdobnými nástěnnými malbami a dekorativními omítkami.

Naším cílem je spokojený zákazník. Naším krédem je prvotřídně odvedená práce, dodržení termínů zhotovení a dodržení předem dohodnuté ceny. V naší kalkulaci najdete vše a nečekají Vás tak žádná nemilá překvapení.

Váš sen je Naše akce. Realizace snů a radost z výsledku je báječná věc.

 

Rádi bychom Vám nabídli následující práce (včetně možnosti dodávky materiálů):

 

 

Potřebujete něco vyřešit? Použijte náš Poptávkový formulář