606 810 420

Obkladač

Obkladačské práce včetně koupelen na klíč.

Plánujete rekonstrukci koupelny či celého interiéru? Obraťte se na nás a my Vám rádi vypracujeme 3D grafický návrh dle Vašich požadavků, díky kterému si utvoříte jasnou představu o budoucí podobě rekonstruované koupelny či celého interiéru.

Nejprve si Vámi požadovanou rekonstrukci takzvaně ukotvíme. Společně s Vámi si předem stanovíme finanční mantinely a definujeme rozsah rekonstrukce. S oběma těmito faktory Vám pomůžeme a navrhneme optimální řešení dané rekonstrukce.

Provádíme obkladačské práce v novostavbách i starších objektech. Máme více než 20 let zkušeností. Nabízíme také součinnost s ostatními řemesly.

Obkladačské práce provádíme rychle, spolehlivě a kvalitně. Pro lepení obkladu používáme pouze kvalitní stavební chemii (lepidla a tmely), kterou samozřejmě dodáváme jako součást zakázky. Neustále inovujeme pracovní postupy a díky tomu Vám můžeme nabídnout všechny dostupné technologie a nejnovější standardy.

Pokládáme dlažby dle Vašeho výběru. Spolupracujeme s několika dodavateli kvalitních obkladů a dlažeb, jejichž katalogy Vám rádi poskytneme k nahlédnutí.

Zajistíme veškerý materiál – dlažbu, obklad, lepidlo i spárovací hmotu. Obklady provádíme kompletní tj. od přípravy podkladu přes samotné obložení až po vyčištění spár a přechodů mezi obkladem a ostatním materiálem. Instalujeme přechodové lišty a postaráme se o to, aby celkový výsledek byl kvalitní a plně splňoval Vaše představy.

Provádíme také obklady v koupelnách, kde se zaměřujeme především na aplikaci kvalitní hydroizolace, díky čemuž se v budoucnu vyhnete nepříjemným komplikacím. Obkladačské práce Vám skloubíme s ostatními pracemi, které kompletní rekonstrukce vyžaduje. Namontujeme Vám vodovodní baterii, ukotvíme vanu i zaděláme odpad.

Obkládáme i krby. Provedeme instalaci krbových říms a obkladů imitujících kámen. Můžete si vybrat ze široké škály kvalitních obkladů našich dodavatelů. Zajistíme pro Vás veškerý materiál.

Úklid po ukončení prací je pro nás samozřejmostí!

 

Kamenické hrany, dlažby a obklady

Pokud jde o řešení vnějšího rohu nebo hrany při obkládání stěny obkladem nebo pokládání dlažby např. volně stojící sloupek nebo přizdívka pro Geberit, je samozřejmě možné použít ukončovací PVC nebo kovové lišty, což je jednoduché a levné řešení, nicméně esteticky dokonalejší řešení, které vždy doporučujeme použít je tzv. kamenický roh. Je to v podstatě obvyklé použití zakoupených obkladů nebo dlažby, u kterých byla ale předem zbroušena zadní hrana na 45°. Vznikne dokonalé zakončení hrany.

 

 

Potřebujete něco vyřešit? Použijte náš Poptávkový formulář