606 810 420

Žaluzie

Plastová okna a dveře

Přemýšlíte o pořízení plastových oken? Nabízíme Vám instalaci jak kvalitních plastových oken určených pro běžné rekonstrukce, tak i špičková plastová okna pro Váš nízkoenergetický dům. Pečlivě porovnáváme ceny výrobců a instalujeme pouze taková okna, která mají vysoký poměr ceny a kvality. Z naší dlouholeté praxe víme, co od nás očekáváte, a rádi Vám to nabídneme. Garantujeme Vám kvalitu a současně nízkou cenu. Vaši objednávku vyřídíme spolehlivě od začátku do konce a k Vaší plné spokojenosti. V naší firmě se setkáte s osobním přístupem k Vašim požadavkům. Pro Vaši přesnější představu o tom, jak bude výsledná realizace vypadat, vytváříme i 3D modely.

Servis oken

Opravujeme všechny druhy plastových, dřevěných i hliníkových oken. Nabízíme kompletní servis týkající se nejen oken, ale také dveří, žaluzií, kování, těsnění a skel. Také nabízíme kvalitní pozáruční servis po již neexistujících firmách.

Spolupracujeme

Stavona, spol. s r.o. (pobočka Liberec)

Vyrábí značková okna, dveře, výlohy, posuvné stěny, rolety + příslušenství (parapety, žaluzie, sítě proti hmyzu) - vč. montáže. Plastová i hliníková okna a dveře. Výměny oken a dveří v panelových domech v rámci revitalizace.

Vekra Liberec

 

Galerie

 

 

Potřebujete něco vyřešit? Použijte náš Poptávkový formulář